ITT / Cannon DBMAM-25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp and Poke Terminal, Socket
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
JRH Electronics
Farnell
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+124%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
ITT / CannonDBMA-25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAM-25S-F0
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMA-25S-A197
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
TE Connectivity205165-1
CONNECTOR HOUSING, D-SUB, FOR FEMALE CCOTACTS, 25 POSITION, AMPLIMITE109 SERIES
TE Connectivity207516-5
Conn D-Sub Housing Receptacle 25 POS 3 Shell Size Crimp ST Cable Mount
Amphenol Communications SolutionsL77DB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
Cinch Connectivity SolutionsDBUE25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, #4-40, Plug
ITT / CannonDBMAM-25S-A197
Cinch Connectivity SolutionsM24308/2-25F
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Solder Cup ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
描述
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
Female Sockets,Receptacle 2 25pin Steel,Tin Plated 7.5A 53.0352mm*12.5476mm
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole .12, Receptacle