Renesas X9420WV14IZ-2.7
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer -40C 400muA 5mm 10kOhm
Obsolete
数据表和文档
Integrated Device Technology
Datasheet19 页21 年前
Datasheet19 页21 年前
IHS
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
78,044
Authorized Distributors
3
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
14
Resistance
10 kΩ
10 kΩ
Number of Taps
64
Tolerance
20 %
20 %
Temperature Coefficient
300 ppm/°C
300 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Non-Volatile
Interface
SPI, Serial
SPI
Min Supply Voltage
2.7 V
Max Supply Voltage
5.5 V
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2005-03-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2015-11-26
LTD Date2016-05-26
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
描述
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP