Renesas X9410WV24Z-2.7T1
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 24-Pin TSSOP T/R
Obsolete
数据表
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页22 年前
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
24
Resistance
10 kΩ
10 kΩ
10 kΩ
Number of Taps
64
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Temperature Coefficient
300 ppm/°C
300 ppm/°C
300 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Non-Volatile
Interface
SPI, Serial
SPI, Serial
Min Supply Voltage
2.7 V
2.7 V
2.7 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2004-04-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-05-25
LTD Date2012-11-29
相关零件
Quad Digitally Controlled Potentiometers | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24TSSOP
Digital Potentiometer (POT), Quad 64-Tap, with SPI Interface 10 kΩ
Digital Potentiometer (POT), Dual 64-Tap, with 2-wire Interface 10 kΩ
Analog DevicesAD5233BRUZ10-R7
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear/Log 24-Pin TSSOP T/R
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 20-Pin TSSOP T/R
描述
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 20% 0C 400muA 7.8mm
Digital Potentiometer, 2 Func, 10000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 64 Positions, CMOS, PDSO24