Renesas X9279TV14-2.7
Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页21 年前
Datasheet24 页23 年前
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Renesas X9279TV14-2.7 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
50,411
Authorized Distributors
3
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
14
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
100 kΩ
Number of Taps
256
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Temperature Coefficient
300 ppm/°C
300 ppm/°C
300 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Non-Volatile
Interface
I2C
I2C
Min Supply Voltage
2.7 V
2.7 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-11-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2009-09-06
LTD Date2010-03-06
相关零件
Analog DevicesAD5232BRUZ100
Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP Tube
100K Digital Potentiometer 3-WIRE Serial Control Interface 256 Positions PDSO14
Analog DevicesDS1845E-100+
Digital Potentiometer 100POS/256POS 100k Ohm 2Pot 14-Pin TSSOP Tube
DIGITAL POTENTIOMETER, ICS 8-BIT, VOL DIGI POT 100K OHM, 14LD TSSOP