Infineon SPP80N03S2L-05
Trans MOSFET N-CH 30V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页22 年前
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-05-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-12-15
LTD Date2021-06-15
相关零件
InfineonIRL8114PBF
30V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-220AB package, TO220-3, RoHS
Trans MOSFET N-CH 30V 80A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Trans MOSFET N-CH 30V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-220
STMicroelectronicsSTP160N3LL
N-channel 30 V, 2.5 mOhm typ., 120 A, STripFET H6 Power MOSFET in a TO-220 package
onsemiNTP75N03R
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 9.7A Ta 9.7A 74.4W 1.3ns
Power MOSFET 25V 75A 8 mOhm Single N-Channel D2PAK
描述
Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 30V, 0.0075ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB, PLASTIC, TO-220, 3 PIN