Infineon SPP80N03S2L-04
80 A 30 V 0.0065 Ohm N-channel Si Power Mosfet TO-220AB
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页22 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2001-12-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
InfineonIRLB4132PBF
IRLB Series 30 V 78 A 3.5 mOhm 36 nC Qg Mosfet - TO220
InfineonIRL8114PBF
30V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-220AB package, TO220-3, RoHS
STMicroelectronicsSTP160N3LL
N-channel 30 V, 2.5 mOhm typ., 120 A, STripFET H6 Power MOSFET in a TO-220 package
Trans MOSFET N-CH 30V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-220
onsemiNTP75N03R
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 9.7A Ta 9.7A 74.4W 1.3ns
Power MOSFET 25V 75A 8 mOhm Single N-Channel D2PAK
描述
N-CH 30V 80A 3900mOhm TO220-3
Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 30V, 0.0065ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB, PLASTIC, TO-220, 3 PIN