Infineon IPU60R1K5CEBKMA1
Trans MOSFET N-CH 650V 5A 3-Pin(3+Tab) TO-251
Obsolete
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-09-15
LTD Date2015-12-15
相关零件
Power Field-Effect Transistor, 2.4A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Single N-Channel 600 V 4.4 Ohms Through Hole Power Mosfet - IPAK (TO-251)
Trans MOSFET N-CH 650V 4.3A 3-Pin TO-251 Tube
MOSFET N-CH 650V 4.5A TO251-3 / Trans MOSFET N-CH 650V 4.5A 3-Pin(3+Tab) TO-251 Tube
Transistor MOSFET N-CH 500V 2.4A 3-Pin (3+Tab) IPAK
VishayIRFU420
2.5A, 500V, 3.000 Ohm, N-Channel Power MOSFETs | MOSFET N-CH 500V 2.4A I-PAK
描述
Power Field-Effect Transistor, 5A I(D), 600V, 1.5ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-251
N-CH 600V 3,1A 1500mOhm TO251-3
IPU60R1K5 - 600V COOLMOS N-CHANNEL POWER;