Infineon IPU50R1K4CEBKMA1
Trans MOSFET N-CH 550V 3.1A 3-Pin TO-251 Tube
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页0 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
onsemiFQU1N50TU
MOSFET N-CH 500V 1.1A IPAK
STMicroelectronicsSTD3NK50Z-1
STMICROELECTRONICS STD3NK50Z-1 MOSFET Transistor, N Channel, 1.15 A, 500 V, 2.8 ohm, 10 V, 3.75 V
Power Field-Effect Transistor, 2.4A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Power MOSFET, N-Channel, QFET®, 600 V, 1 A, 11.5 Ω, IPAK
MOSFET N-CH 650V 3.1A TO251 / N-Channel 650 V 3.1A (Tc) 28W (Tc) Through Hole TO-251
Trans MOSFET N-CH 500V 4.3A 3-Pin(3+Tab) TO-251
描述
Power Field-Effect Transistor, 4.8A I(D), 500V, 1.4ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-251
IPU50R1K4 - 500V COOLMOS N-CHANNEL POWER;