Infineon IPP65R095C7XKSA1
128W 20V 4V 45NC@ 10V 1N 650V 95M¦¸@ 10V 24A 2.14NF@ 400V TO-220 10MM*4.4MM*15.65MM
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.24%
供应链
Country of OriginGermany, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Trans MOSFET N-CH 650V 31.2A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
STMicroelectronicsSTP38N65M5
N-channel 650 V, 0.073 Ohm typ., 30 A MDmesh m5 Power MOSFET in TO-220 package
STMicroelectronicsSTP34N65M5
N-channel 650 V, 0.09 Ohm, 28 A MDmesh(TM) V Power MOSFET in TO-220 package
Trans MOSFET N-CH 650V 31.2A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
Trans MOSFET N-CH 650V 17.5A 3-Pin(3+Tab) TO-220
STMicroelectronicsSTP34NM60N
N-channel 600 V, 0.092 Ohm typ., 31.5 A MDmesh II Power MOSFET in TO-220 package
描述
Trans MOSFET N-CH 650V 24A 3-Pin(3+Tab) TO-220
Power Field-Effect Transistor, 24A I(D), 650V, 0.095ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
Mosfet, N-Ch, 650V, 24A, 150Deg C, 128W; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:650V; Continuous Drain Current Id:24A; Transistor Mounting:Through Hole; Rds(On) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:3.5V Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies IPP65R095C7XKSA1