Infineon IPI80N06S3L-05
80 A 55 V 0.008 Ohm N-channel Si Power Mosfet TO-262AA
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页18 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-02-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-01-31
LTD Date2011-07-31
相关零件
OptiMOS™3 Power-Transistor Features for sync. rectification, drives and dc/dc SMPS
InfineonIRL1104LPBF
Single N-Channel 40 V 0.008 Ohm 68 nC HEXFET® Power Mosfet - TO-262-3
MOSFET N-CH 55V 60A TO-262AA
40V, N-Ch, 4.6 mΩ max, Automotive MOSFET, I2PAK, OptiMOS™-T2, PG-TO262-3-3, RoHS
0.009 ohm N-CHANNEL Si POWER MOSFET TO-262AA
描述
Compliant Through Hole 41 ns Lead Free 49 ns 4.8 mΩ TO-262-3 80 A
Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 55V, 0.008ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA