Infineon IPI100N06S3L-03
Trans MOSFET N-CH 55V 100A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-262
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-01-31
LTD Date2011-07-31
相关零件
OptiMOS™3 Power-Transistor Features Ideal for high frequency switching and sync. rec.
40V, N-Ch, 2.1 mΩ max, Automotive MOSFET, I2PAK, OptiMOS™-T2, PG-TO262-3-3, RoHS
InfineonAUIRFSL8405
Automotive Q101 40V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-262 Package, TO262-3, RoHS
描述
Power Field-Effect Transistor, 100A I(D), 55V, 0.0046ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA
MOSFET N-CH 55V 100A TO262-3