Infineon IPB100N06S3-04
Trans MOSFET N-CH 55V 100A Automotive AEC-Q101 3-Pin(2+Tab) D2PAK
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-03-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-01-31
LTD Date2011-07-31
相关零件
Transistor MOSFET N-Channel 60V 100A 7-Pin TO-263 T/R
OptiMOS™3 Power-Transistor Features Ideal for high frequency switching and sync. rec.
InfineonIPB023N04N G
Trans MOSFET N-CH 40V 90A 3-Pin(2+Tab) TO-263
onsemiFDB8441
Trans MOSFET N-CH 40V 80A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
N-Channel 60 V 7 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet D2PAK-3
onsemiFDB8445
N-Channel PowerTrench® MOSFET, 40V, 70A, 9mΩ
描述
MOSFET N-CH 55V 100A TO-263
Power Field-Effect Transistor, 100A I(D), 55V, 0.0041ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-263AB
MOSFET N-CH 55V 100A TO263-3