Infineon CY7C65634-28LTXC
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 5V Tray 28-Pin QFN EP
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet40 页14 年前
Datasheet30 页4 年前
Upverter
element14 APAC
Augswan
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.05%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.30
Introduction Date2011-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Full Speed/High Speed Tetra Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Usb Interface, Usb Controller, Usb 2.0, 4 V, 5.5 V, Qfn, 28 Rohs Compliant: Yes
MicrochipUSB2422-I/MJ
Microchip USB2422-I/MJ, USB Controller, USB 2.0, 3 - 3.6 V, 24-Pin SQFN
Low Speed/Full Speed USB Controller USB 2.0 3.3V Tray 32-Pin QFN EP
MicrochipUSB2422/MJ
USB Interface, USB Hub Controller, USB 2.0, 3 V, 3.6 V, SQFN, 24 Pins
描述
HX2VL Series Very Low power High Speed 2 Port USB 2.0 Hub Controller- QFN-28
CY7C65634 Tray 5A991.G 2003 interface controller 3.15V~5.25V 700mum 42.8mA 480Mbps
IC USB HUB CTRLR 2PORT LP 28QFN
USB Interface IC USB High Speed Hub
Infineon CY7C65634-28LTXC コントローラIC
UNIVERSAL SERIAL BUS CONTROLLER QCC28
USB HUB CTRL, 0 TO 70DEG C; USB IC Type:USB Hub Controller; USB Standard:USB 2.0; Supply Voltage Min:3.15V; Supply Voltage Max:3.6V; IC Case / Package:QFN; No. of Pins:28Pins; Data Rate:-; No. of Ports:2Ports; Product Range:- RoHS Compliant: Yes