Infineon CY7C65632-28LTXC
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet40 页14 年前
Datasheet30 页4 年前
Upverter
element14 APAC
Augswan
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A991
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2011-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 5V Tray 28-Pin QFN EP
Full Speed/High Speed Tetra Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Usb Interface, Usb Controller, Usb 2.0, 4 V, 5.5 V, Qfn, 28 Rohs Compliant: Yes
MicrochipUSB2422-I/MJ
Microchip USB2422-I/MJ, USB Controller, USB 2.0, 3 - 3.6 V, 24-Pin SQFN
Low Speed/Full Speed USB Controller USB 2.0 3.3V Tray 32-Pin QFN EP
MicrochipUSB2422/MJ
USB Interface, USB Hub Controller, USB 2.0, 3 V, 3.6 V, SQFN, 24 Pins
描述
USB Interface, HX2VL, USB Hub Controller, USB 2.0, 4.75 V, 5.25 V, QFN-EP, 28 Pins
USB HUB CONTROLLER, 4 PORT, QFN-28; USB IC Type:USB Hub Controller; USB Standard:USB 2.0; Supply Voltage Min:3.15V; Supply Voltage Max:3.6V; Interface Case Style:QFN; No. of Pins:28Pins; Data Rate:-; No. of Ports:4 Port; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C; Product Range:-; RoHS Phthalates Compliant:Yes; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); USB Type:USB Hub Controller