Infineon CY7C1329H-133AXC
2Mb £¨64K x 32£© 64 k x 32 3.15V 225mA 3.6V 133MHz Parallel QFP 20mm*14mm*1.4mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页22 年前
Factory Futures
Augswan
Future Electronics
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.16%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.B.2.A
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2005-04-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SRAM Chip Synchronous Single 3.3 Volt 2m-Bit 64k X 32 4ns 100-Pin TQFP
SRAM Chip Sync Quad 2.5V/3.3V 2M-Bit 64K x 32 4ns 100-Pin TQFP T/R
SRAM Chip Sync Quad 2.5V/3.3V 2M-Bit 64K x 32 4ns 100-Pin TQFP
3.3V 64K x 32 Synchronous PipeLined Burst SRAM
Synchronous Active GULL WING 3-STATE (Memory Format) Memory 85C 3.63V 2Mb 200mA
描述
CY7C1329H Series 2 Mb (64 K x 32) 133 MHzhronous Pipelined SRAM - TQFP-100
SRAM Chip Sync Quad 3.3V 2M-Bit 64K x 32 4ns 100-Pin TQFP Tray
Synchronous SRAM, Standard Sync, Pipeline SCD, 2048 Kb Density, 133 MHz Frequency, FP-100, RoHS