Infineon CY7C1325G-133AXC
CY7C1325G Series 4 Mb (256 K x 18) 133 MHz 3.3V Flow-Through SRAM -TQFP-100
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页23 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+133%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code(B.2.A.)
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Synchronous SRAM, NoBL, Flow-through, 4096 Kb Density, 133 MHz Frequency, FP-100, RoHS
SRAM Chip Sync Single 3.3V 4M-Bit 128K x 36 6.5ns 100-Pin TQFP