Idec RQ2V-CN-D12
Electromechanical Relay 12VDC 360Ohm 8A DPDT(29x13x16)mm THT General Purpose Relay
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页20 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Power Relay DIP,29x12.7mm DPDT 300V 12V