Idec HW1L-M4F11QD-R-24V
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 40mm; Contact Configuration: DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation: On-(On); Voltage DC...
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet62 页8 年前
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
-12.50%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22mm; Contact Configuration:DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation:On-(On); Voltage DC Nom:220V;
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
描述
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 40mm; Contact Configuration:DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation:On-(On); Voltage DC Nom:220V;
PUSHBUTTON; HW SERIES; PLASTIC BZL; MUSH; ILLUM; LED, 1NO-1NC, MOM, RED, 24VDC
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Red 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Red, 40mm Mush, 24V