Idec HW1L-M2F11QD-R-24V
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22mm; Contact Configuration: DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation: On-(On); Voltage DC...
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet62 页8 年前
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.49%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 40mm; Contact Configuration:DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation:On-(On); Voltage DC Nom:220V;
描述
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22mm; Contact Configuration:DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation:On-(On); Voltage DC Nom:220V;
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, EXTEND, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, RED, 24VDC
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Illuminated Switch Red 1-NO 1-NC
Extended Round Button Momentary Contact SPDT -22.3 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 45.7mm*29.4mm
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 24V DIREC
HW Series FG Control Unit-Oth2
HW1L-M2F11QD-R-24V LED R/EX FV
Switch, Industrial Pushbutton, 22Mm; Contacto, Configuración:Dpst-1No, Spst-Nc; Interruptor, Operación:Encendido-(Encendido); Ip:Ip65; Contacto, Tensión Dc Nom:220V; Contacto, Tensión Ac Nom:600V; Contacto, Intensidad Max:10A |Idec HW1L-M2F11QD-R-24V