Idec HW1L-M2F10Q-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc 22MM Mounting, Black Bezel, Incand 1NO Contact Block
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsHW1L-M2F10Q-R-24V0
11h
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet62 页13 年前
Lectro Components
相关零件
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 6V DIRE DIRECT VOLTAGE, INCANDESCENT 1NO CONTACT, 22mm MOUNTING
描述
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount