Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet62 页8 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
+1300%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
描述
IDEC Corporation HW1L-M2F01QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Extend, Illum, LED, 1NC, Mom, Red, 24VDC
Switch Push Button N.C. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V