Honeywell SXL010DD4
Pressure Sensor 1in.H2O to 10in.H2O Differential/Gage 6-Pin DIP-D4
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-SXL010DD4联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页22 年前
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Honeywell40PC100G2A
Sensor, Pressure, Gage, Amplified, 0 PSI to 100 PSI, Straight for O-Ring Interfa
Honeywell40PC150G2A
Sensor, Pressure, Gage, Amplified, 0 PSI to 150 PSI, 6 Pin DIP Package
Honeywell40PC100G1A
Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage 6-Pin PDIP