Grayhill 71E30-04B12N
Rotary Switch, Metric Mount Shaft & Bushing, 30&DEG, 4 Deck
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet24 页11 年前
Datasheet14 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive