Grayhill 71B30-04-1-10N
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页11 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-1.02%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rotary Switch, 10 Positions, Sp10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Grayhill71E30-04B12N
ROTARY SWITCH, METRIC MOUNT SHAFT & BUSHING, 30&DEG, 4 DECK
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 5 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
描述
Rotary Switch, 1/4 shaft, 30° , 4 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded