Grayhill 56S30-01-1-06N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 06, Conta
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页19 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMA06L1NZQD
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMA06S1NZGF
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
C&K ComponentsMA06L1NZGF
Rotary Switch, 6 Positions, Sp6T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 1 deck, 1 pole/deck, 6 position/pole, non-sho
Switch Rotary SP6T 6 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
描述
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 6 Positions, SP6T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Rotary Shaft Actuator, Panel Mount
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP6T 1 30V 115V , 12.7mm*28.07mm