Grayhill 56B30-01-1-06N
Switch Rotary SP6T 6 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页19 年前
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
C&K ComponentsMA06L1NZQD
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMA06L1NZGF
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
Rotary Switch, 6 Positions, Sp6T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 1 deck, 1 pole/deck, 6 position/pole, non-sho
C&K ComponentsMC07L1NZQD
Switch Rotary SP7T 7 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 06, CONTA
描述
Rotary Switch, 6 Positions, SP6T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Screw Driver Slot Shaft Type Actuator, Panel Mount