Grayhill 55DP30-01-2-AJN
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft PC Pins
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
ElectroswitchC2P0204N-A
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
ElectroswitchC3P0206N-A
SWITCH, 28 VDC/125 VAC, 0.25/0.1 A, 2, 2 TO 6, DP, NON-SHORTING, 30 , PC
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Switch, Rotary, 18 Inch Shaft, Adjustable Stop, 1 Deck, 2 Pole, Non-Shorting
Rotary Switch, 6 Positions, Dp6T, Latched, 0.25A, 28Vdc, 28 Pcb Hole Cnt, Solder Terminal,
NKK SwitchesMRA206
Rotary Switch 125VAC 250mA 2-P 6-Pos 12 Power Tap Selection PC Terminal
描述
SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V