Grayhill 71ADF30-01QAJN
Switch, Rotary, 18 Inch Shaft, Adjustable Stop, 1 Deck, 2 Pole, Non-Shorting
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet14 页11 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.42%
供应链
Country of OriginUSA
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
ROTARY SWITCH, 1/4 SHAFT, ADJUSTABLE STOP, PC MOUNT, 30 DEG. ,1 DECK, 2 POLE/DEC
NKK SwitchesMRA206
Rotary Switch 125VAC 250mA 2-P 6-Pos 12 Power Tap Selection PC Terminal
NKK SwitchesMRA206-BA
Switch Rotary DP6T 6 Knob Shaft PC Pins 0.25A 125VAC
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V
NKK SwitchesMRK206-A
NKK SWITCHES MRK206-A Rotary Switch, MR Series, Non Illuminated, 30 , 100 mA, 100 mA, 28 V
描述
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC