Fastron PISR-330M-04
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A 0.06Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.12%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2007-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A 0.057Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.15A 0.072Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 15% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 3.4A 0.0584Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 3.5A 53mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNS12565T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.22A 0.0468Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.16A 0.0498Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 7360
Fastron PISR-330M-04 PISR Inductor SMD 33 µH 0.06 Ω 3.1 A 1 pc Surface Mount
Surface Mount Power Inductor 33uH 20% 0.06 Ohm 5.6A Taped/Reel 250 QTY