TDK VLF12060T-330M3R4
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 3.5A 53mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
数据表和文档
Newark
Factory Futures
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLF12060T-330M3R4 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2019-03-29
LTD Date2019-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A 0.057Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12575T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.48A 0.0468Ohm DCR T/R
Fixed Inductor Nonstandard 33µH ±20% 3.5A 112mΩ 6MHz 20@100kHz
TAIYO YUDENNS12565T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.22A 0.0468Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.4A 0.064Ohm DCR 4949 T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4746
Power Inductor (SMD), 33 uH, ± 20%, 3.5 A, Shielded, 3.4 A, 12mm x 11.7mm x 6mm
INDUCTOR, SHIELDED, 33UH, 20%; Inductance:33µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.053ohm; DC Current Rating:3.4A; Q Test Frequency:100kHz; Inductor Case Style:SMD
SMD POWER IND, 33UH, 20%, 3.5A, SHIELDED; Inductance:33µH; RMS Current (Irms):3.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):3.4A; Product Range:VLF Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:0.053ohm