onsemi 1V5KE82CA
1 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE AVALANCHE (Type) Tvs Diode 113V 5muA 5.6mm 1.5kW
价格与库存
数据表和文档
Fairchild Semiconductor
Newark
相关零件
1.5KE Series 1.5 kW 82 V Bi-Directional Axial TVS Diode - DO-201AE
Littelfuse1.5SMC8.2CA
DO-214AB SMC 1.5SMC 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 7.79V 125.6A 1.5kW -55C~150C TJ
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 7.02V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseTPSMC82CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 70.1V, 113V, DO-214AB, RoHS
BournsSMCJ7.5CA
116.3A 12.9V 1.5kW 8.33V 7.5V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ78CA
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMCJ78CA; 126 V; 11.9 A; 78 V; 86.7 V - 95.8 V
描述
Diode TVS Single Bi-Dir 70.1V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR 1V5KE82CA TVS Diode, 1.5KE Series, Bidirectional, 70.1 V, 113 V, DO-201AE, 2 Pins
1500 Watt Transient Voltage Suppressors
TVS DIODE, 1.5KW, 82V, DO-201AE
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 70.1V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE