Epson SG-310SCN 33.3333MB3
SMD Xtal Osc Mhz 3.3V +/-50PPM -20~70C 250TR
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页11 年前
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2015-02-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-08-30
LTD Date2022-03-31
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3I-33M3333
CB3LV Series 33.3333Mhz 3.3V 50ppm -40°C ~ 85°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
Oscillator MEMS 33.3333MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube
Oscillator XO 33.3333MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-33M3333
SMD Crystal Oscillator 33.3333MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
MEMS Oscillator, 33.33 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
Oscillator MEMS 33.333MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
描述
LVCMOS Output Clock Oscillator, 33.3333MHz Nom
XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD