EPCOS B82477G4333M000
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.053Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页13 年前
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-47.42%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B82477G4333M000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 3.5A 53mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A 0.057Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH/132uH 20% 100KHz Ferrite 3.28A/1.64A T/R