TDK B72530E1140S262
24.5V 400A 1 20.83V 2.818KV 16V 14V 1.6J 2NF@1KHZ 1210 3.2MM*2.5MM*1.7MM
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet86 页6 年前
IHS
Newark
Future Electronics
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Var MLV 14VAC/16VDC 400A 22V 1210 SMD Automotive T/R
Varistor, SMD 1210, VV 22 V, 400 A, 18 V (DC), 14 V (AC), ±10 %, 0.01 VA (AC), 1.5 J
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 38 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
LittelfuseV05E11P
LV UltraMov Series - Varistor Series, 18V, 500A, disc 5mm, RoHS
LittelfuseV05P11P
KYOCERA AVXVCAS121018J390DP
1210 18 VDC 13 V RMS 42 V Clamp 500 A 3100 PF Surface Mount Varistor
描述
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=16V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=40V
VARISTOR, MLV, AEC-Q200, 40V, 1210; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 16V; Product Range: E Series; Clamping Voltage Vc Max: 40V; Varistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Varistor Type: Multilayer Varistor (MLV); P