TDK B72530V1140S262
Var MLV 14VAC/16VDC 400A 22V 1210 SMD Automotive T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页23 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
Newark
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 11 months ago)
LTB Date2025-04-30
LTD Date2025-07-31
相关零件
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 38 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVCAS121018J390DP
1210 18 VDC 13 V RMS 42 V Clamp 500 A 3100 PF Surface Mount Varistor
KYOCERA AVXVG121018J400DP
TVS Varistor, 13 VAC, 18 VDC, TransGuard, 42 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
PanasonicERZ-V07D220
TVS Varistor, 14 V, 18 V, 43 V, Disc 7mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
LittelfuseV22ZA2P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECT, 14VAC, 43V, 500A, METAL OXIDE, 4000PF, RADIAL, 2500V
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 5.2nF 5A; Clamping 43V; Varistor 22V
描述
CN Series 35 V 45Vrms 250 A 600 pF Surface Mount Ceramic Multilayer Varistor
AUTOMOTIVE SMD VARISTOR Varistor, 16V, 1.6J, Surface Mount
Tape and Reel 2 Surface Mount VARISTOR TVS Varistor 40V 2.5A 23% 0.01W
VARISTOR, 40V, 1210; Peak Surge Current; Current 8/20µS:400A; Varistor Case:1210; Clamping Voltage Vc Max:40V;