EPCOS B72530E0300K062
Epcos 42.3 - 51.7V 300A 2J 77V Clamp 1210 Metal Oxide Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet87 页10 年前
Newark
Ciiva
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+729%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72530E0300K062 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TVS Varistor, 30 V, 38 V, StandarD B725, 77 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
77V 0.25W 2400pF@1kHz 2.1J 31V 25V 35V 250A Radial Leaded Varistors ROHS
Epcos CT Series 56V 250A 2J 90V Clamp 1210 Ceramic Transient Voltage Suppressor
TVS Varistor, 35 VAC, 45 VDC, Standard, 90 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVCAS121030S620DP
41V 300A 1 36.9V 451V 30V 21V 1.9J 1.5nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*1.7mm
LittelfuseV47ZA1P
ZA Series 38 VDC 30 V RMS 93 V Clamp 250 A 800 pF Radial Lead Varistor
描述
47 V 300 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
47V 300A 1 42.3V 517V 38V 30V 2J 1nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*1.7mm
Var MLV 30VAC/38VDC 300A 47V 1210 SMD T/R Automotive AEC-Q200
TVS Varistor, 30 VAC, 38 VDC, CTVS Standard, 77 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Cut Tape 2 Surface Mount VARISTOR TVS Varistor 77V 2.5A 0.01W 1nF
Varistors; TDK; B72530E0300K062; 77 V; 38 V; Surface Mount; 1 nF
Metal-Oxide Varistor 30Vrms 10mW 1210
38V 30V 47V 1210 Varistors ROHS
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=38V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=77V
Varistor, Multilayer, 77V, 1210; Voltage Rating Vac:30V; Voltage Rating Vdc:38V; Product Range:Automotive E Series; Clamping Voltage Vc Max:77V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:300A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72530E0300K062