TDK B72520T0250K062
TVS Varistor, 25 V, 31 V, Standard, 65 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet80 页4 年前
Datasheet15 页20 年前
Burklin Elektronik
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
CN Series 31 V 25 Vrms 550 pF Surface Mount Ceramic Multilayer Varistor
Epcos 35.1 - 42.9V 200A 1J 65V Clamp 1206 Metal Oxide Varistor
VARISTOR 47V 200A 1206 / 47 V 200 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
KYOCERA AVXVC120626F540RP
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, TransGuard, 54 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
LittelfuseV33ZA1P
Varistor Metal Oxide 20 Volt AC 26 Volt 250 Amp 36.5 Volt Through Hole Bulk
LittelfuseV33ZT1P
ZA Series 26 VDC 20 V RMS 65 V Clamp 250 A Through Hole Radial Lead Varistor
描述
VARISTOR 39V 200A 1206 / 39 V 200 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=31V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=65V
VARISTOR, MLV, 65V, 1206; Voltage Rating VAC:25V; Voltage Rating V DC:31V; Product Range:Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:65V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Varistor Type:Multilayer Varistor (MLV); Peak Surge Current 8/20µs:200A; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:150°C; Peak Energy (10/1000uS):-; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)