TDK B72520V250K62
CN Series 31 V 25 Vrms 550 pF Surface Mount Ceramic Multilayer Varistor
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet82 页13 年前
Datasheet81 页15 年前
Future Electronics
DigiKey
Arrow Electronics
相关零件
TVS Varistor, 25 V, 31 V, Standard, 65 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR 47V 200A 1206 / 47 V 200 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, Standard, 54 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC120626F540RP
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, TransGuard, 54 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
LittelfuseV33ZA1P
Varistor Metal Oxide 20 Volt AC 26 Volt 250 Amp 36.5 Volt Through Hole Bulk
LittelfuseV39ZA1P
ZA Series 31 VDC 25 V RMS 79 V Clamp 250 A 1100 pF Radial Lead Varistor
描述
Var MOV 25VAC/31VDC 200A 39V 1206 SMD T/R
VARISTOR 35.1V 200A 1206
31 VDC 1J 65V-CL 200A PK