EPCOS B72220S0500K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 3.8nF 100A; Clamping 135V; Varistor 82V
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Newark
element14 APAC
Ciiva
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.73%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72220S0500K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Varistor, Circuit Protection,65VDC,135V,6500A,Metal Oxide,3800pF,1W,<25ns,-40deg
PanasonicERZV14D820
ZNR Series 50 VAC 65 VDC 6000 A 3700 pF Type D Through Hole Varistor
PanasonicERZV14V820CS
Panasonic ERZV14V820CS - Varistors (ZNR Surge Absorber)
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 3.6nF 100A; Clamping 165V; Varistor 100V
LittelfuseV82ZA20P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 82V, 6500A, disc 20mm, RoHS
135V 1W 6000pF@1kHz 38J 65V 50V 74V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Code: S20K50 IEC-climate category: 40/85/56 Pitch: 10 mm Direct voltage max.: 65 V Energy: 27 J Surge current: 6.5 kA
VARISTOR, 27.0J, 50VAC; Voltage Rating VAC: 50V; Voltage Rating V DC: 65V; Product Range: B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 135V; Varistor Case Style: Radial Leaded; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Cu