EPCOS B72220S0110K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 23nF 20A; Clamping 36V; Varistor 18V
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Newark
Ciiva
element14 APAC
3 个月趋势:
-9.61%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72220S0110K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Varistor, 11 Vrms @ +85 C, 14 VDC @ +85 C, 36 V (Max.) @ +25 C, Metal Oxide
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 18V, 12J, Through Hole Mount
Varistor, Metal Oxide, 18V, 20Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-20D180KTR
PanasonicERZV14D220
Varistor 14 Volt AC 18 Volt 2000 Amp 22 Volt Through Hole Bulk
LittelfuseV24ZA50P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION;14VAC;43V;2000A;METAL OXIDE;18000PF;RADIAL;85DEGC
MOV-20D SERIES METAL OXIDE VARISTOR 18.5NF 20A, CLAMPING 43V, VARISTOR 22V
描述
BULK 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 36V 20A 20mm 10%
Var MOV 11VAC/14VDC 2000A 18V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=11Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=2000A
18V 2KA 1 16.2V 198V 14V 11V 10J 23nF@1kHz 25.5mm
36V 14V 11V 18V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 10J, Through Hole Mount
VARISTOR, 10.0J, 11VAC; Voltage Rating VAC: 11V; Voltage Rating V DC: 14V; Product Range: B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 36V; Varistor Case Style: Disc 20mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Current