EPCOS B72214S0421K101
680V 4.5KA 1 612V 748V 560V 420V 90J 290PF@1KHZ DIP 19MM*6.1MM*19MM
数据表和文档
Newark
element14 APAC
Farnell
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72214S0421K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV480LA40AP
LA Series 640 VDC 480 V RMS 1240 V Clamp 4500 A 270 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV510LS40AP
METAL-OXIDE VARISTOR Varistor, 675V, 110J, Through Hole Mount
LittelfuseV510LU40AP
820V 4.5KA 1 738V 902V 670V 510V 110J 300pF@1kHz 19mm*6.8mm*6.8mm
PanasonicERZ-V10D751
ERZ Series Ø10 mm 750 V 460 Vrms Radial Straight Leads Transient/Surge Absorber
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=460Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
描述
Varistor, 420Vac, 560Vdc, 1.12Kv, 14Mm Disc; Voltage Rating Vac:420V; Voltage Rating Vdc:560V; Product Range:Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:1.12Kv; Varistor Case Style:Disc 14Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:4.5Ka Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214S0421K101