EPCOS B72210S2251K101
Var Metal Oxide 250VAC 320VDC 3500A 390V Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet35 页8 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.30%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72210S2251K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TVS Varistor, 300 V, 385 V, AdvanceD B722, 775 V, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV10E250P
UltraMOV® Series 320 VDC 250V RMS 650 V Clamp 220 pF Radial Metal Oxide Varistor
LittelfuseV10E275P
UltraMOV® Series 350 VDC 275V RMS 710 V Clamp 3500 A 200 pF Radial Lead Varistor
Metal 1 Radial Through Hole Solder TVS Varistor 775V 3.5kA 800mum 10%
LittelfuseV10E300P
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM / 470 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
PanasonicERZE07A431
Varistor, Disk:9.0mm, Pitch:7.5mm, Varistor Voltage:430V
描述
Bulk 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 650V 25A 12mm 10%
390V 3.5KA 1 351V 429V 320V 250V 50J 245pF@1kHz 14.5mm*14.5mm
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=250Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
TVS Varistor, 250 VAC, 320 VDC, B722 AdvanceD, 650 V, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR MOV 250VAC/320VDC 3500A 390V RADIAL
Varistor, 50J, Through Hole Mount
Suppressor; Peak Surge Current @ 8/20µS:; Suppressor; Peak Surge Current @ 8/20µS:3.5kA; Varistor Case:10mm DISC; Clamping Voltage Vc Max:650V; Peak Energy (10/1000uS):50J; Voltage Rating VDC:320V; Voltage Rating VAC:250V; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C
VARISTOR, MOV, 650V, DISC 10MM; Voltage Rating VAC: 250V; Voltage Rating V DC: 320V; Product Range: B722 AdvanceD Series; Clamping Voltage Vc Max: 650V; Varistor Case Style: Disc 10mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV)