TDK B72210S2301K131
Metal 1 Radial Through Hole Solder TVS Varistor 775V 3.5kA 800mum 10%
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet35 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2019-05-03
相关零件
LittelfuseV10E300P
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM / 470 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
LittelfuseV10E320P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
PanasonicERZ-E07A561CS
930V 0.3W 55J 140pF@1kHz 450V 350V 560V 1250A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZ-E07E561
LittelfuseV300LA10P
LA Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 2500 A 180 pF Radial Lead Varistor
650V 0.4W 60J 312pF@1kHz 320V 250V 351V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
470V 3.5KA 1 517V 385V 300V 60J 200pF@1kHz 25mm*12mm
TVS Varistor, 300 VAC, 385 VDC, B722 AdvanceD, 775 V, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)