EPCOS B57891M0104J000
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 3.5mm 125C 4450K 3%
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Ciiva
Newark
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+80.90%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B57891M0104J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Thermistor, NTC, 100 kohm, NTCLE Series, 4190 K, Through Hole, Radial Leaded
Ntc Thermistor, 100Kohm, Wire Leaded Rohs Compliant: Yes |Murata NXFT15WF104FA2B100
100K¦¸ ¡À1% 7.5mW ¡À1% 4311K 4250K 4334K 0402 1.2mm*1.2mm*22mm
Ntc Thermistor, 100Kohm, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Murata NXRT15WF104FA1B040
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 100000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin Radial 4600K >= -3.5 Bulk Automotive
描述
Thermistor, Ntc, 4413K, 100Kohm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57891M0104J000
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin Radial 4450K >= -3.5 Bulk Automotive