EPCOS B32911A3103M189
Epcos B32911 10nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页5 年前
EPCOS
Ciiva
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32911A3103M189 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Capacitance
10 nF
10 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
760 V
760 V
Tolerance
20 %
20 %
Termination
Height - Seated (Max)
8.9916 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-05-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2026-02-20
LTD Date2026-03-31
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Epcos B32921 10nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
Cap Film Suppression X2 0.01uF 305VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial 10mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
EMI Suppression Capacitors, 0.01uF, 330Vrms AC, 4m(W) x 9m(H) x 13m(L)
CAP FILM 10000PF 20% 760VDC RAD