TDK B32652A7333K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I2330DQ00K
Yageo GroupR474I23305001K
Yageo GroupR46KF233050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.033uF 1250V PP 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 1250V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
33nF -55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 33nF 1.25kV
Capacitor, 0.033Uf, 500Vac, 1.25Kvdc Rohs Compliant: Yes |Epcos B32652A7333K000