TDK B32653A7223K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
EPCOS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR75QI2220AA00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I22200000K
Epcos B32652 22nF Polypropylene Film Cap 1250V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR413I2220DQ00K
Epcos B32653 22nF Polypropylene Film Cap 1600V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1250V DC, 6mm(W) x 15mm(H) x 26.5mm(L)
22nF -55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32653 Series, 0.022 F, 10%, Pp (Polypropylene), 1.25 Kv Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32653A7223K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 22nF 500V