TDK B32652A0223K189
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
相关零件
Epcos B32653 22nF Polypropylene Film Cap 1250V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Epcos B32652 22nF Polypropylene Film Cap 1250V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR75QI2220AA00K
Yageo GroupR413I22200000K
Yageo GroupR413I2220DQ00K
描述
Cap Film 0.022uF 1000V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive T/R
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1000V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS