EPCOS B32653A2472J000
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Newark
Farnell
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-79.99%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32653A2472J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR75UI14704030J
PanasonicECW-HA3C472JQ
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.4 X 14.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C472JB
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.4 X 14.1mm) Radial 10mm 105C Ammo
Yageo GroupR747I1470AA00J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.0047uF 2000V PP 5% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110C Automotive Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 2000V DC, 6mm(W) x 15mm(H) x 26.5mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 700V