TDK B32652A1472J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
EPCOS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR75UI14704030J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR747I1470AA00J
Yageo GroupR76UI1470SE40J
PanasonicECW-HA3C472JQ
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.4 X 14.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C472JB
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.4 X 14.1mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C472J4
描述
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 1600V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
4.7nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 1.6kV